Body, denim i czapka. Z daszkiem na głowie

 • 7 lat temu
 • 0


 • Dżinsy, cieliste body i czerwona baseballówka wydały mi się uroczym i zabawnym połączeniem. - E, gdzie zostawiłaś swojego pickupa? - miałam ochotę zapytać lustrzane odbicie.
  Dżinsy, cieliste body i czerwona baseballówka wydały mi się uroczym i zabawnym połączeniem. - E, gdzie zostawiłaś swojego pickupa? - miałam ochotę zapytać lustrzane odbicie.

  Chodziło o to, jak poza latem wykorzystać kostium kąpielowy. Ten ze zdjęć ma cielisty, neutralny kolor, więc łączenie go z czymkolwiek wypada świetnie. Ence pence, tym razem padło na dżinsowy mundurek i białe sneakersy.

  Jasnoniebieska koszula i granatowe spodnie z wysokim stanem to samograj. OK, odwołują się do nastroju lat 90., ale według mnie wyglądają dobrze niezależnie od sezonu i niuansów aktualnie obowiązujących dżinsowych trendów.

  Wisienką na torcie jest czerwona czapka z daszkiem. Fakt, jak na dopełnienie stroju władczyni amerykańskiego krążkownika szos mało jest sterana, wymiętolona, brudna. Ale popracuję nad jej bardziej rasowym wyglądem. Jak na pozostałość jednej z firmowych imprez nadspodziewanie dobrze się broni, dlatego zamierzam nosić ją częściej, czemu nie.

  Fot. Maciej Burzykowski

  komentarze

  Dodaj komentarz

  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.