Haworthia attenuata

 • 6 lat temu
 • 0


 • Dziś w roli modelki tytułowa haworsja wąskolistna. Użyczyła rąk do prezentacji biżuterii, ponieważ ja swoje chwilowo mam zajęte załamywaniem ich nad latem, które poszło sobie gdzieś zupełnie bez sensu #szloch #szloch
  Dziś w roli modelki tytułowa haworsja wąskolistna. Użyczyła rąk do prezentacji biżuterii, ponieważ ja swoje chwilowo mam zajęte załamywaniem ich nad latem, które poszło sobie gdzieś zupełnie bez sensu #szloch #szloch

  Widoczne w tle peonie to bezdyskusyjnie florystyczny symbol lata. Kwitną nagle, w maju, czerwcu, szybko przekwitają albo usychają. A potem nie ma ich i już.

  Znacznie bardziej od nich żywotne są sukulenty, taka haworsja na przykład. Podobnie czas nie ima się srebrnej biżuterii, dla urozmaicenia zdobionej kryształami Swarovskiego.

  Ślicznie, po prostu ślicznie wygląda ubrana w pierścionki haworsja, ale jednak jeszcze lepiej człowiecza dłoń. Taka biżu idealnie się nosi ponad podziałami pogodowymi i niezależnie od pory roku. Myślę, że podpisałby się pod tym nawet Dawid.

  Dawid

  Fot. Ewa Kamionowska

  komentarze

  Dodaj komentarz

  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.