Welury i pióra

 • 3 lata temu
 • 0


 • Mają w sobie coś uroczystego i świątecznego. Gdy o nich myślę, skojarzenia krążą wokół grudnia, świąt, sylwestra, imprezy, domówki albo wielkiego balu
  Mają w sobie coś uroczystego i świątecznego. Gdy o nich myślę, skojarzenia krążą wokół grudnia, świąt, sylwestra, imprezy, domówki albo wielkiego balu

  Takie oto czarne welury na mnie, z linii Night Lounge od Laurelle. Zestaw marynarka plus spodnie ze złotymi lamówkami, do kompletu z piórkami. Dopinanymi, co jest świetną sprawą, bo gdy owe łaskoczą albo chce się odjąć strojowi wyjściowego charakteru, po prostu się te pióra odpina i już.

  W piórkach niewłaściwie skonfigurowanych łatwo o przegięcie, a przede wszystkim niepożądaną odpustowość i pańciowatość. Tak więc klapki z puszkiem – nigdy, obszyty piórami peniuar – oj, no nie, ale piórkowe ozdoby wokół mankietów welurowej marynarki o nowoczesnej formie – bardzo proszę. I już nie czujesz się pańciowato, ale sexy. Już jesteś gotowa na party albo (wersja pandemiczna) wieczór we dwoje z miską popcornu, najchętniej, gdy w telewizorze szumi jakiś przyjemny spektakl.

  Dzięki piórkom zmieniają się gesty, cała mowa ciała nawet. Odpowiednio użyte mają w sobie niezwykły dramatyzm, teatralny sznyt, co właśnie wymusza inny sposób zachowania. Trochę jak kostium na scenie. No, ja lubię.

  Zobacz także: Tańcząca z piórkami

  Marynarka & pióra: komplet Helo Laurelle

  Fot. Maciej Burzykowski

  komentarze

  Dodaj komentarz

  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.