Pora na pory

 • 2 lata temu
 • 0


 • Jak w porach roku Vivaldiego: jest pora siewu i pora zbioru. Najwyższa pora też jest, bywa, że nie w porę albo o każdej porze dnia i nocy. Za to jest tylko "ten por", bo nie "ta pora", na litość! Ale już pora na Telesfora tak, jest (no, dobra, była). I wreszcie: jest pora na pory
  Jak w porach roku Vivaldiego: jest pora siewu i pora zbioru. Najwyższa pora też jest, bywa, że nie w porę albo o każdej porze dnia i nocy. Za to jest tylko "ten por", bo nie "ta pora", na litość! Ale już pora na Telesfora tak, jest (no, dobra, była). I wreszcie: jest pora na pory

   

  Mają szerokaśne nogawy i są w idealnie błękitnym odcieniu dżinsu. Są delikatnie poprzecierane, acz nieprzesadnie, tam, gdzie trzeba i gdzie to nie wnerwia. Oto pory totalne. Takie, jakie sobie wymyśliłam.

  Marki dostępne w Polsce takiego fasonu nie prowadzą. To znaczy niby są szerokonogawkowce, ale jeśli bierzesz te we właściwym dla siebie rozmiarze, okazuje się, że mają one nogawki wprawdzie niewąskie, ale też szerokie niesatysfakcjonująco.

  System trzeba wziąć sposobem i kupić spodnie w pożądanym fasonie, ale kilka rozmiarów za duże. I wtedy można mieć pory, o jakich się myślało. Trzeba jeszcze zhakować zapięcie (niezbędne igła, nitka, zręczne paluszki). I voilà! Ma się, co się chciało, a nie na co się było skazanym.

  Fot. Maciej Burzykowski

  komentarze

  Dodaj komentarz

  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.