Wonder woman, wonder jacket

 • 6 lat temu
 • 0


 • Cudna kurtka z Cud-Kobietą jako rzecz niezbędna
  Cudna kurtka z Cud-Kobietą jako rzecz niezbędna

  Z serii: ulubione.

  Czarna skórzana ramoneska to podstawa. Czarna skórzana ramoneska z haftem i malunkami to fanaberia. A jednak właśnie ta konkretna fanaberia okazała się trwale wpisać w, że się tak wyrażę, krajobraz mojej szafy.

  Rozsądek powinien mi był podpowiadać: nie żartuj, nie kupuj, przecież włożysz ją ze trzy razy. Wygrało irracjonalne pragnienie posiadania fajnej koleżanki (wożącej się na plecach), które wraz z podskórnym przekonaniem, że zakup mimo wszystko będzie trafiony zaowocowało przysposobieniem jednego z lepszych elementów garderoby ostatnich lat.

  Owszem, kolekcję, której częścią jest ta ramoneska, stworzono symultanicznie z ubiegłoroczną premierą „Wonder Woman”. No i co z tego, skoro zarówno tytułowa bohaterka, jak i wartości, które krzewi, są uniwersalne i ponadczasowe. A zatem i wonder jacket nie zestarzeje się tak łatwo.

  Poza tym, jeśli własne plery traktować jako darmową powierzchnię reklamową, warto na nich promować coś pozytywnego. Zwłaszcza jeśli przybrało tak kultową formę Cud-Kobiety, której celem nadrzędnym, kierunkującym szlachetną postawę, jest pomoc słabszym i umacnianie idei girl power.

  Bam!

  Fot. Maciej Burzykowski

  komentarze

  Dodaj komentarz

  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.