Zamiast diety

 • 7 lat temu
 • 0


 • Tylko tutaj: najnowsza metoda utrzymania zgrabnej sylwetki! Bez wysiłku! Jesz, co chcesz! Widmo (nie tylko) świątecznego obżarstwa już nie będzie ci straszne
  Tylko tutaj: najnowsza metoda utrzymania zgrabnej sylwetki! Bez wysiłku! Jesz, co chcesz! Widmo (nie tylko) świątecznego obżarstwa już nie będzie ci straszne

  No, dobrze. Nie zamierzam sprzedawać patentu na dietę cud ani tym bardziej zalecać serii superskutecznych ćwiczeń. Medialna przestrzeń wystarczająco jest nasycona mniej/bardziej samozwańczymi coachami, fitnesiakami, dietetykami – wystarczy przeklikać Insta/FB/inne. Ale sposób, jak mieścić się w ulubione ciuchy, jedząc to, na co ma się ochotę, podam i owszem.

  Otóż wystarczy nabyć sukienkę (co działa raczej głównie w przypadku kobiet) w formacie oversized. Taką, co to nie podkreśla talii, jest szyta z koła albo chociaż półkoła i swobodnie majta się wokół ciała. Wskazane, żeby ją polubić, bo tylko wtedy ma szansę stać się ulubionym ciuchem.

  W takiej kiecce rąbiecie, ile wlezie. No nie ma szans, żeby na przykład przez święta dopasować obwody sylwetki do wymiarów przepastnego giezła.

  Ot, i metoda.

  Swoją drogą, jest to doskonały sposób panowania nad sylwetką nie tylko od święta, albowiem oversize’y da się nosić okrągły rok.

  Serio.

  PS skuteczność metody wzmaga refleksyjne przechadzanie się po krakowskim rynku. Rynki oraz nie-rynki innych miast sprawdzają się w tym celu równie znakomicie.

  Fot. Maciej Burzykowski

  komentarze

  Dodaj komentarz

  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.